İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Eşya Depolama

Eşya Depolama Günümüzde Eşya Depolama gerek kentsel dönüşüm sonucu veya yurt dışı işleriniz için yada eşinizin ebeveyn sürecindeki süreçleri içerisinde ki geçici sürelerin eşyalarınızı saklama ihtiyacı için tercih edilen işlemdir. Firmamız eşyalarınız değerinde ve yerinde hizmet alabilmeniz ve kaliteyi koruyabilmesi için; kaliteli malzemeler kullanılarak nemsiz ve tozsuz ortamlarımızda muhafaza edilerek sigortalı işlem sonucu ve kayıt oluşturulup siz değerli müşterilremize daha iyi hizmet verebilme yolunda ilerleme kaydediyoruz.İsteğe bağlı olarak finansal çözümleriniz için ister odalı ister kasalı sistemlerimiz ve isterseniz ortak alanlarımızdan uygun fiyatlı tarifelerle hizmet alabilirsiniz. Parça Eşya Depolama sistemimizin diğer bir diğer aşaması olan parça eşya depolaması günlük, aylık veya yıllık kullandığımız ev içindeki araç ve gereçlerimizin fazla bir bölümünün firmamız tarafından güvenli bir şekilde muhafaza edilme biçimidir. sizde fazla odalarınızdaki eşyalarınızı firmamız tarafından güvenli ortama kaldırmanız için bizden hizmet alabilirsiniz.

ODA SAYISINA GÖRE EŞYA DEPOLAMA

müşterilerimiz için örnek olarak 1+1, 2+1, 3+1 veya 4+1’lik oda sayılarına göre depolarımızda mevcut m3 yerleri mevcutdur bu oranlar eşyaalrınızın oda sayılarına göre ve eşya durumlarına göre kaplıyacağı yerler için tarafımızdan ayrılmış bölümlerle hizmet vermek için sizlere ait alanlardır. Bu alanlarımızdan ister odalı sistemlerle ister kasa içi hizmetlerle yada ortak alanlarımızda hizmet alabilirsiniz. Eşyalarınız için tozlanmaya nem almayı önlemek için ithal’yan malzeme kullanmaktayız karton mukavvalar ile kırılacak züccaciye eşyalarınızın ve tiriko tarzı eşyalarınızın muhafaza altına alınması gerçekleştirilir eşyalarınızın fiyatlandırılması yapılırken birçok etken olduğu için eşyalarınıza önceden randevu alarak uzman çalışanlarımızından expert yapılmasını ücretiz bir şekilde talep edebilirsiniz fiyat belirlemesini yapabiliriz size daha sağlıklı hizmet sunabilmemiz için NOT: Belirtilen fiyat tarifelerimiz oda sayılarınındaki eşyalarınızın m3(küp) görsellikleri netleştirdikten sonra fıyatlandırıması exper sonucu ile sonuçlandırılır.

Ev Eşya Depolama

Müşterilerimize harika bir taşımacılığın yanı sıra makul fiyat müjdesini de vermek isteriz. Şehir genelinde ev eşyalarınızı depolamak ve taşınmak için yüzlerce adres bulabilirsiniz. Ancak bizimle iletişime geçerek ücretsiz teklif alabilir ve bu piyasada en makul seçimin firmamızla olacağına tanıklık edebilirsiniz. Zamanında ve söz verdiği gibi hasarsız bir taşınmanın mihenk taşı olan şirketimiz, mutlu referans listesine sizleri de yazmak istemektedir. Sektörünün en yenilikçi yüzü olan markamız, taşınmanın ve eşya depolamanın sandığınız kadar zor olmadığını da gösterecektir. Haftanın 7 günü ve en acil ihtiyaçlarınızda hemen telefon numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilir ve farkımızı böylece bizzat yakından görme şansına sahip olabilirsiniz.
 • Ev Eşya Depolama

  7 gün 24 saat kamera ile gözetlenen, gerektiği an şahsınıza ait olan anahtarla girebileceğiniz, değeri her ne olursa olsun bütün eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

 • Evden Eve Nakliyat

  Alanında profesyonel olduğumuz konulardan bir diğeri de tabi ki taşınma sürecinize yardımcı olmamızdır. İstanbul başta olmak üzere, yeni adresiniz her neresi olursa olsun derhal bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • İstanbul Evden
  Eve Nakliyat

  Ekipmanlarımız, baştan sona kusursuz bir süreci sizlere yaşatacaktır. İlk önce yapacağımız keşif çalışmaları, kategorilere ayırdığımız ambalajlama tekniği ve sigorta kapsamı altında istanbul evden eve nakliyat işlerinizi her zaman gerekliyse bize teslim edebilirsiniz.

 •  

Müşteri Yorumları

Göztepe Plaza
Şemsettin Günaltan Cad.
No:162/3
Göztepe / İSTANBUL
Türkiye