AFYON EVDEN EVE NAKLİYAT

Afyon Evden Eve Nakliyat ekibi olarak, Afyon diğer çevre illerimize taşınma konusunda destek veren firmamız, nakliye alanında her türlü hizmeti alan müşterilerine profesyonel ekibi ile son derece kaliteli ve kusursuz bir Afyon evden eve nakliye hizmeti garantisini vermektedir.

Ev taşımacılığı sektöründe çekirdekten yetişmiş kişiler olarak, müşteri taleplerini iyi analiz etme, ihtiyaçları yerinde ve eksiksiz olarak giderebilme gibi müşteri memnuniyeti için tüm gücümüzle çalışmaktayız. 1990’lı yıllardan günümüze kadar Afyon evden eve taşımacılık sektöründe hizmet veren Teknik Nakliyat, gelişen teknoloji ile birlikte taşınma gereksinimi duyan müşterilerine son model araçları, en kaliteli paketleme ve ambalajlama malzemeleri ve yüksek katlara daha hızlı ve güvenli ulaşabilmek için kullandığı yük asansörü ile kaliteyi ve huzuru ekonomik olarak sizlere yaşatmaktadır.

Afyon evden eve nakliye iş ve işlemleriniz için garantili ve sigortalı hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşi uzmanına bırakın, eşyalarınızı güvenle yeni yerinize taşıyalım. Afyon evden eve nakliyat işlemleri taşınacak olan müşterilerimizi ciddi anlamda zorlamaktadır. Taşınacak kişiler için oldukça zahmetli ve stresli bir iş olan ev taşımacılığı işleriniz bizim için büyük bir zevktir.

Uzun yıllar ev taşımacılığı ve diğer nakliye işleri konusunda tecrübe kazanmış kişilerden oluşan ekibimiz sizlere Afyon evden eve nakliyat işlemleri hususunda en ince ayrıntısına kadar yardımcı olabilmektedir. Kısaca müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetleri sıralayacak olursak; İlk olarak firma yetkilimiz müşterimizle görüşme sağlayarak taşınma işlemleriyle ilgili bilgi verir. Daha sonra, müşterimizin de firmamızın da net bir fiyat ve taşınma şeklini ortaya koyması için eşyalar yerinde incelenerek expertiz yapılmış olur. Expertiz hizmetimiz sayesinde, eşyaların nakliyesi yapılmadan önce ihtiyaç duyduğu araç kapasitesi, paketleme, sigorta vb. işlemler ortaya konmuş olur. Müşterimizle birlikte çıkarılan analizler sonucu taşımacılık sözleşmesi hazırlanarak imzalanır.Bu sözleşmenin imzalanmasının ardından, taşınma için gün verilir ve belirlenen gün ve saatte ekibimiz gerekli malzeme ve araçlarla kapınızda hazır bulunur. Taşınma işleminin elemanlarımızca devralındığı andan itibaren yeni yerinize gidene kadar garantimiz altında olduğunu bilmenizi isteriz. Tarafımızdan kaynaklanan kırılma, çizilme ve darbe gibi olumsuzluklar Afyon Teknik Evden Eve Nakliye Firması tarafından karşılanmaktadır. Anlaşma doğrultusunda yük asansörümüzle birlikte eşyalarınız daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır.